Członkowie Rady I Kadencji

Członkowie Rady do Spraw Uchodźców I kadencji
styczeń 1999 - styczeń 2004 r.
 
  • Adam Bernatowicz - Przewodniczący Rady
  • Irena Damentko - Zastępca Przewodniczącego Rady, (odwołana z dniem 1.11.2000 r.)
  • Anna Rutkiewicz - Zastępca Przewodniczącego Rady
  • Jolanta Zaborska - Zastępca Przewodniczącego Rady (powołana z dniem 1.10.2000 r.)
  • Wojciech Hermeliński (powołany z dniem 1.11.2000 r., odwołany z dniem 6.04.2001 r.)
  • Jacek Jagielski
  • Tomasz Kuba Kozłowski
  • Barbara Mikołajczyk
  • Irena Popoff (odwołana z dniem 26.06.2002 r.)
  • Jakub Skiba
  • Jerzy Świteńki (odwołany z dniem 15.09.2000 r.)
  • Roman Wieruszewski
  • Przemysław Wyganowski (powołany z dniem 28.09.2001 r.)
  • Mieczysława Zdanowicz
  • Jerzy Zimowski (zmarł tragicznie 15 sierpnia 2007 r.).