Członkowie Rady II Kadencji

Członkowie Rady do Spraw Uchodźców II kadencji
 
  • Anna Rutkiewicz - Przewodnicząca Rady
  • Jolanta Zaborska - Zastępca Przewodniczącej Rady
  • Janina Bajbak
  • Andrzej Barzyk
  • Adam Burkiewicz (powołany z dniem 15.06.2005 r.)
  • Jerzy Byczkowski
  • Paweł Dąbrowski (powołany z dniem 5.09.2005 r.)
  • Paweł Hut
  • Leszek Kubicki (odwołany z dniem 30.04.2005 r.)
  • Michał Płachta (odwołany z dniem 1.07.2005 r.)
  • Elżbieta Przychodzeń
  • Teresa Romer
  • Adam Sęsoła (powołany z dniem 3.09.2007 r.)
  • Roman Wieruszewski
  • Jerzy Zimowski (zmarł tragicznie 15 sierpnia 2007 r.).